Intencje

Intencje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Boże Miłosierny błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, ochronę przed działaniem złego.

Proszę o pamięć w modlitwie w intencji Moniki i Artura, o łaskę wzajemnej miłości, szacunku, zrozumienia, o dar rodzicielstwa, rychłą sprzedaż samochodu i spłatę zobowiązań, oraz szczęśliwą przeprowadzkę. Niech Bóg będzie uwielbiony w naszym codziennym życiu.
z prośbą o zdrowie i dalsze lata życia z okazji 88 urodzin dla Stanisława z podziękowaniem za dotąd otrzymane łaski oraz zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny wnuczka
O pokój, miłość, zdrowie i zgodę w mojej rodzinie

Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę, żeby poszedł do spowiedzi i wyspowiadał grzechy ciężkie

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.

o dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodziny Agaty

Proszę w intencji o dobre rozeznanie i wypełnienie woli Bożej w życiu Izy, o. Augustyna, o. Leszka, o. Dobromiła, o. Yaacouba, ks. Arka, ks. Piotra, ks. Sławka, ks. Dominika, ks. Jacka, br. Savio, o potrzebne dla nich dary i łaski, zwłaszcza dar pokory, czystości, prostoty i ufności dziecka, mądrości, rozeznania, a także ochrony przed złym duchem i jego zasadzkami

aby Ewelina i Szymon przyjęli darmowy dar wspólnego, pełnego miłości małżeństwa i rodzicielstwa

O uratowanie rozpadającego się małżeństwa mojej córki Kamili, o dar przebaczenia , pojednania i wzajemnej miłości , o nawrócenie ,otwarcie na Boga i jego Łaski i o błogosławieństwo i opiekę dla ich dwójki małych dzieci , Niech się dzieje Wola Boża Gabrysia

Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie z chorób duszy i ciała, ulgę w cierpieniu. Prosi Łukasz.

 

Proszę o modlitwę żebym spotkał dobrą żonę, o jej otwarte i kochające serce, o miłość odwzajemnioną.   

Proszę o modlitwę za mnie, o uleczenie z samotności i smutku, żeby udało mi się poznać wierzącego, odpowiedzialnego mężczyznę, z którym mogłabym założyć rodzinę, o łaskę czystej i prawdziwej miłości dla nas;

o uzdrowienie relacji z przyjaciółką, o wzajemne zaufanie i szczerość. 

 Proszę o modlitwę za mnie,

O wielką wiarę dla mnie, o wielką miłość dla mnie, O wielką nadzieje dla mnie, O nawrócenie dla mnie, O wielkie siły do życia dla mnie, O wielkie siłę do działania, O dar modlitwy dla mnie, 

  Proszę o modlitwę za mnie,

O wielką pokorę dla mnie, abym podejmował bardzo odpowiedzialne decyzje dla mnie, O wielką pracowitość dla mnie, O przemianę mnie i mojego życia, O dobrą Prace dla mnie,  

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o zjednoczenie i nawrócenie mojej rodziny oraz pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone.  

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Michała i aby dostał pracę w urzędzie. Prosi Łukasz. 

Proszę o modlitwę w mojej intencji o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski.  

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska 

 Prosimy Pana  Boga  za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się  w modlitwie.  Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie. 

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny 

Boże RATUJ 

Proszę o zdrowie dla moich rodziców i rodzeństwa oraz o potrzebne łaski dla mojej rodziny 

Proszę o nawrócenie, przemianę serc; uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji, nałogów; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób oraz życie zgodne z Ewangelią dla Martyny i jej bliskich.  

Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienia mnie z nałogu nikotynowego,  rzucenie palenia oraz rozeznanie dalszej drogi życiowej. 

Boże proszę o łaskę wiary dla Marka i Asi oraz ich porozumienie w sprawie mieszkania i kosztów utrzymania córki o założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym katolikiem oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agacie  

W intencji nawrócenia Grzegorza, łaskę szczerej miłości dla Grzegorza i Moniki oraz wzajemnie zrozumienie, wierność i dobroć. 

Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla męża Jarosława, który cierpi na chorobę nowotworową. Stan bardzo ciężki. Jezu ufam Tobie! 

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej

 Proszę o modlitwę o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i pomyślne zakończenie spraw urzędowych dla Wojciecha  

Proszę o modlitwę w poniższych intencjach:

 O łaskę zdrowie, o żonę i szczęśliwe małżeństwo i stałą pracę dla Karola Wójcik

 O zdrowie dla chorych, cierpiących, konających

 O zdrowie i zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach doktoranckich

dla Malwiny Chrapek

 O zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską

o załatwienie ważnych dla mnie spraw rozwiązanie problemów

 Proszę Panie Jezu proszę pomóż znaleźć dobrą pracę. Boże błogosławieństwo finansowe. 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową Proszę o modlitwę za mnie.

 Proszę o łaskę nawrócenia, przemianę życia, szczęśliwą operację, uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.

Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu.

Proszę o modlitwę w intencji mojego wyjazdu do Niemiec, żeby było tam bezpiecznie i nic złego mi się nie stało, żeby nie było ataków terrorystycznych. Proszę o opiekę Matki Bożej i ochronę przed wszelkim złem, oraz żebym poznała tam dobrych, wierzących ludzi a moi przyjaciele z Polski mogli mnie odwiedzać. Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka i łaskę czystej miłości.


Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. Jezu Ufam Tobie.
Dziękujemy Ci Ojcze nasz.

Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w bardzo ważnej, pilnej i trudnej dla mnie intencji wiadomej Bogu, o pomoc Bożą.

W intencji dusz w czyśćcu cierpiących Panu Bogu znanych


Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, grzechu; oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy i ciała oraz Błogosławieństwo Boże dla Martynki i jej bliskich.

Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych.

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uleczenie ze stwardnienia rozsianego oraz o modlitwę w intencji moich córek i męża - o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

O zdrowie i dalszą drogę życia dla Stanisława i całej rodziny.

O Boże Błogosławieństwo i dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.

O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

Przepraszam za wszystkie grzechy, proszę Boga o wybaczenie, a także o wyratowanie z bardzo dla mnie trudnej sytuacji, w której się znalazłem  oraz o potrzebne w tym czasie łaski. Jezu, ratuj! Proszę też za moich prześladowców.

Proszę o modlitwę w intencji 16-sto letniej Wiktorii o potrzebne łaski i uzdrowienie kręgosłupa.

Proszę o modlitwę za Luisę i jej męża Jerzego.

O dar stałego prezbitera  i Boże Błogosławieństwo dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.

O Boże Błogosławieństwo dla rodziny Zwijaczów.

Błagam o modlitwę w intencji chorej babci Wiesławy, proszę o zdrowie i ulgę w cierpieniu ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej

Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób zagrażających życiu, przylgnięcie do Boga i życie zgodne z Przykazaniami dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji miłości wzajemnej, powrotu Mateusza, wiary w Boga dla niego, Boskiej opieki nad nami i naszymi rodzinami

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Świętego i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona. O pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Świętego: dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, Ewy, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, i o nawrócenie nas i bliskich nam osób.

Kochana Matko Boża, moja Królowo, błagam Cię o Twoją opiekę, Twoje wsparcie i Twoje wstawiennictwo u Syna Twego Jezusa Chrystusa dla 25 letniej Agnieszki, która obecnie wraz z roczną córeczką Alą mieszka w Irlandii.
Matko Boża, Matko Pięknej Miłości, Królowo Polski i moja Królowo, błagam Cię, uratuj Agnieszkę.
Nie pozwól by zło zwyciężyło w Jej życiu. Wypełnij Jej życie prawdziwą wiarą, nadzieją i miłością. Pomóż nam być razem. Błagam Cię Matko Moja!